Burtu svētki pirmo klašu skolēniem – “Burtiņtusiņš”

Pirmās klases pirmais semestris ir laiks, kad  skolēni apgūst, atkārto un nostiprina zināšanas par burtiem, liek pamatus lasīšanas un rakstīšanas pamatprasmēm un gatavojas pirmajiem ar lasīšanu saistītajiem izaicinājumiem. 2021.gada nogalē, no 13. līdz 20.decembrim, Oskara Kalpaka Liepājas 15.vidusskolas 1.klašu skolēni un viņu skolotāji kopīgi svinēja lasīšanas svētkus – “Burtiņtusiņu”. Pasākumu rīkoja Oskara Kalpaka Liepājas 15.vidusskolas logopēde Monta Heidmane un Liepājas Universitātes studiju programmas “Logopēdija” studente Sanita Prikule.

Skolēni iesaistījās četrās aizraujošās stacijās, veicot dažādus uzdevumus. Jaukus brīžus sagādāja arī kopīgā fotografēšanās un Renāra Kaupera dziesmas “Joka pēc Alfabēts” dziedāšana.

« 1 gada 9 »